25 junio a 3 de julio, IV open internacional d’escacs de Llinars del Vallès

www.llinarsopen.cat 

https://info64.org/iv-llinars-international-chess-open 

https://chess-results.com/tnr935517.aspx?lan=9 
El IV open internacional d’escacs de Llinars del Vallès es disputarà entre el 25 de juny fins al 3 de juliol.

El lloc on es faran les partides tornarà a ser l’auditori de la nostra Vila. Un marc magnífic que va ser inaugurat al 2016 on seria un dels projectes finalistes de la 58a edició dels premis FAD d’Arquitectura i interiorisme de tot l’estat.

Pocs canvis tindreu a les bases que ja teniu publicades. Les rondes, com l’any passat, es disputaran a les tardes des de les 17 hores.

Aquest any tornem a organitzar activitats complementàries adreçades tant als jugadors com a la població en general. Destaquem les activitats del diumenge 30 de juny: el nostre III International Chess Blitz Open i el torneig de ràpides per aficionats. Dintre del marc d’aquesta setmana dels escacs, també volem organitzar un campus pels més joves que s’allargaria al llarg de la primera quinzena de juliol. A través d’aquesta web i de la del nostre club (www.escacsllinars.cat) us mantindrem informats.

Res més, us desitgem que gaudiu d’aquests dies amb nosaltres (tant dels escacs com de la nostra vila i comarca que té molt per oferir-vos)

Jaume Gayoso

Director del torneig

No hay comentarios

PARA PODER COMENTAR:

Para poder comentar es necesario que aceptes todas las cookies o, como mínimo, las cookies dirigidas. Puedes consultar tu configuración de cookies en el pie de página de esta misma web.

POLÍTICA DE COMENTARIOS:

En Ajedrez Valenciano no se permiten los comentarios anónimos.

Ajedrez Valenciano no se responsabiliza de las opiniones vertidas por los usuarios y se reserva el derecho de aprobar o borrar cualquier mensaje que considere inapropiado. Puede leer nuestra política de privacidad para más información.

No guardamos ninguna información privada con respecto a los comentarios más allá de la necesaria para prestar el servicio y en cualquier caso los comentarios pueden ser borrados por los propios autores en cualquier momento.

Por favor, haz un buen uso de los comentarios.

Con la tecnología de Blogger.